Parafia Rzymskokatolicka

pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grodzisku Wielkopolskim

Archidiecezja Poznańska

Linkownia

Portale i serwisy katolickie


Portal Stolicy Apostolskiej - http://www.vatican.va/

Konferencja Episkopatu Polski - http://www.episkopat.pl/

Archidiecezja Poznańska - http://www.archpoznan.pl/

Opoka – laboratorium wiary i kultury - http:/www.opoka.org.pl/

Katolik – portal katolicki dla wierzących, wątpiących i poszukujących - http://www.katolik.pl/

Serwis Katolickiej Agencji Informacyjnej - http://ekai.pl/

Czytelnia Chrześcijanina - http://www.jezus.pl/

KNC - miesięcznik dla ministrantów - http://www.ministranci.pl/

Biblia Tysiąclecia - http://www.biblia.deon.pl/

Przewodnik Katolicki - http://www.przk.pl/

„L'Osservatore Romano" - http://www.osservatoreromano.va/

Słuchamy razem Biblii - http://biblijni.pl/

 


Katolickie rozgłośnie radiowe


Radio Maryja - http://www.radiomaryja.pl/

Rozgłośnia Archidiecezji Poznańskiej - Radio Emaus Poznań - http://www.radioemaus.pl/

Rozgłośnia Archidiecezji Przemyskiej – Radio Fara - http://www.radiofara.pl/

Rozgłośnia Archidiecezji Częstochowskiej - Radio Fiat - http://www.radiofiat.com.pl/

Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej – Radio Głos - http://www.radioglos.pl/

Radio Niepokalanów – Błękitne Granie - http://www.radioniepokalanow.pl/      

Rozgłośnia Diecezji Kaliskiej – Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.kalisz.pl/

Rozgłośnia Diecezji Łomżyńskiej – Radio Nadzieja - http://www.radionadzieja.pl/

Radio Katolik - http://www.radiokatolik.pl/

Radio Jasna Góra - http://www.radiojasnagora.pl/


Inne ciekawe linki


Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie - http://www.spchrustowo.oborniki.pl/

Szkoła Podstawowa Nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wielkopolskim - https://sp1grodzisk.edupage.org/

Szkoła Podstawowa Nr2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim - http://www.sp2-grodzisk.pl/

Szkoła Podstawowa nr3 w Grodzisku Wielkopolskim

Szkoła Podstawowa Nr4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkoplskim - https://sp4grodziskwlkp.edupage.org/

Parafia Kolegiata Szamotuły - http://www.kolegiata.pl/

Parafia pw. św. Faustyny w Grodzisku Wielkopolskim - http://www.faustynagr.pl/www.faustynagr.pl/

Parafia pw. św. Jadwigi w Grodzisku Wielkopolskim - http://www.grodziskjadwiga.parafialnastrona.pl/

Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim - http://www.grodzisk.wlkp.pl/

Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim - http://pgw.pl/pl/

 

 

 

Wyszukiwarka

Goście online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 45

Wczoraj 103

W tygodniu 45

W miesiącu 1323

Razem 55301